Rozwój duchowy

 

Rozwój duchowy jak zacząć – Nauczyciel duchowości Zbigniew Jan Popko

 

Rozwój duchowy dla wielu osób jest czymś bardzo ważnym. Takie osoby często w ten sposób szukają w sobie wewnętrznej siły. Świat duchowy nie jest czymś dostrzegalnym na pierwszy rzut oka. Potrzeba nauki i dobrego nauczyciela, aby pojąć związane z nim kwestie. Aby dowiedzieć się rozwój duchowy jak zacząć można skorzystać z warsztatów online, Akademii Wiedzy Duchowej autorstwa Zbigniewa Jana Popko.

 

Mentor medytacji i nauczyciel duchowy – Zbigniew Jan Popko

 

Zbigniew Jan Popko to osoba, która postanowiła nauczać duchowości. Prowadzi on portal internetowy, na którym znaleźć można rozbudowane artykuły o tematyce duchowej. Są tam informacje o tym rozwój duchowy jak zacząć jak również można tam nabyć wiele rzeczy związanych z duchowością. Mowa tutaj o wahadełkach, wisiorkach czy tematycznych książkach. Zbigniew Jan Popko prowadzi rozbudowane warsztaty online jak też działa jako bioenergoterapeuta.

 

Akademia Wiedzy Duchowej

 

Kurs rozwóju duchowego Zbigniew Jan Popko warsztaty rozwoju duchowego
Rozwój duchowy Zbigniew Jan Popko warsztaty

Akademia Wiedzy Duchowej to rozbudowane źródło wiedzy o duchowości stworzona przy pomocy wielu starannie przygotowanych materiałów. Kwestie, jakie porusza akademia to np. jasnowidzenia. Jan Popko piszę o tym, że jasnowidzenie jest z nami na co dzień. Aby jednak uświadczyć jego efekty, potrzeba odpowiedniej świadomości. Inną nauką jest z kolei wahadełkowanie. To technika polegająca na zdobywaniu odpowiedzi na nurtujące pytania przy pomocy wahadełka, które można kupić, lub zrobić własnoręcznie. Dodatkowo Popko naucza na temat podróży astralnych i opisuje je jako proces pełen doświadczeń, wiedzy jak też i inspiracji.

 

Techniki medytacyjne – Wykorzystanie pełnego potencjału medytacji

 

Techniki medytacyjne, jakich naucza Popko wykorzystują wiele często pomijanych elementów. Elementy te pozwalają wyciągnąć z medytacji znacznie więcej. Popko podkreśla, że medytacja jest popularna, lecz wiele poradników nie uwzględnia ważnych kwestii, których mistrz duchowości w swoich warsztatach naucza. Dzięki temu jest w stanie podnieść medytacje na wyższy poziom.