Równowaga energetyczna

Równowaga energetyczna i techniki duchowe – Nauczanie Jana Popko

 

Natura człowieka już taka jest, że dostrzega on zazwyczaj rzeczy namacalne i takie, które może poczuć. Niektórych ludzi poza światem materialnym interesuje również świat duchowy. Sfera duchowa jest czymś co nie jest tak łatwo poczuć. Szukając rzeczy takich jak równowaga energetyczna czy też medytacja, często potrzebny jest odpowiedni mentor. Dlatego właśnie Zbigniew Jan Popko zdecydował się założyć Akademię Wiedzy Duchowej i prowadzi warsztaty związane z duchowością. Czego można się tam nauczyć?

 

Duchowe warsztaty – Akademia Wiedzy Duchowej

 

Akademia Wiedzy Duchowej to projekt założony za sprawa Zbigniewa Jana Popko. Dotyczy on ukazania swoim uczniom technik duchowych. Projekt jest bogaty w różnego typu starania przygotowane i wyczerpujące materiały, a idea, jaka mu przyświeca to zdobycie odpowiedniej wiedzy.

 

Techniki, jakich naucza Jan Popko

 

Warsztaty duchowe dotyczą wielu rzeczy. Jednym z nich jest np.równowaga energetyczna. Jan Popko opisuje również wiele technik duchowych i zdolności. Można tutaj wymienić skale astralne i wahadełkowanie. Proces ten polega na zdobyciu odpowiedzi na nurtujące nas pytania przy pomocy wahadełka. Jest to przyrząd w kształcie stożka zaczepiony na lince lub sznurku. Może być on zakupiony lub też zrobiony własnoręcznie. Poza wahadełkowaniem Jan Popko uczy o jasnowidzeniu. Autor na swojej stronie internetowej twierdzi, że jasnowidzenie jest czymś co występuje na co dzień. Efekty jednak widać, gdy połączymy je ze świadomością.

 

Kanał YouTube - POPKO MEDITATION WORD - medytacja, samoświadomość, rozwój
Kanał YouTube – POPKO MEDITATION WORD – medytacja, samoświadomość, rozwój

 

Techniki medytacyjne

 

Medytacja jest bardzo popularna wśród wielu ludzi. Pomaga ona zachować spokój i zrelaksować się. W internecie jest bardzo dużo poradników dotyczących medytacji. Zbigniew Jan Popko podkreśla jednak, że wiele aspektów, jakie daje medytacja jest często pomijanych. Dlatego właśnie w swoich warsztatach przedstawia metody medytacji, które są w stanie w pełni wykorzystać jej potencjał. Prezentuje on najprzeróżniejsze techniki medytacji i tłumaczy, na czym polegają.