Kim jest Jan Popko

 

Pomoc duchowa dla każdego – Kim jest Jan Popko?

 

Każdy z nas doświadczył chyba w swoim życiu różnego typu problemów egzystencjalnych.

Wielu też z nas zastanawia się jak pobudzić swoją świadomość i poznać rzeczy, o których człowiek nie uczy się w szkole. Zbigniew Jan Popko jest osobą, która może pomóc w pobudzeniu swojej wyjątkowości, zyskaniu nowych, interesujących zdolności i w zrozumieniu samego siebie i świata dookoła nas.

Zbigniew Jan Popko

Jan Popko – Uzdrowiciel i mentalny mentor ze Śląska

 

Uzdrowiciel Jan Popko to ktoś, kto jest w stanie wznieść nasz umysł na wyżyny. Jest to osoba, która potrafi nauczyć jasnowidzenia czy też podróży po niezrozumiałych do tej pory dla nas światach duchowych. Pozwala to poznać wszelkiego rodzaju tajemnice, które kryje przed nami otaczający nas wszechświat.

 

Dzięki odpowiednim naukom będziesz w stanie poznać dzieje ludzkości i będziesz mógł podjąć nauki u Mistrzów Duchowych. Oni są w stanie nauczyć uzdrawiania i zmiany rzeczywistości.

 

Stań się kimś wyjątkowym i wyróżniającym się na tle innych

Jan Popko nauczy Cię jak sterować swoimi myślami i ogólnie całym umysłem. Będzie w stanie uczynić Cię kimś wyjątkowym i wskaże drogę, którą sam podąża. Dodatkowo pomoże Ci w rozwiązaniu problemów egzystencjalnych, które już nie będą miały takiego znaczenia dzięki zrozumieniu własnego umysłu, duszy i świata, który nas otacza.

Uzdrawianie na odległość

Uzdrawianie na odległość to sztuka, którą Jan Popko opanował w autorski sposób. Posługuje się on metodą uzdrawiania duchowego, która polega na koherencji pól energetyczno-duchowych. To ona właśnie wpływa na struktury człowieka. Uzdrawianie w ten sposób potrafi poprawić nasze zdrowie zarówno psychiczne jak też i fizyczne. Dodatkowo jest w stanie uspokoić skołatane nerwy i wzburzone emocje. Dzięki takiemu zabiegowi człowiek jest w stanie poczuć harmonię i poprawić komfort swojego życia.

Mistrz medytacji

Jan Popko jest w stanie uświadomić, że medytacja to nie jest jedynie uspokojenie myśli i wyciszenie. Jest to dopiero mały procent tego co medytacja oferuje. Jan Popko przygotował kompletny poradnik, który poświęcony jest kwestiom medytacyjnym.