Bioenergoterapia na odległość

 

Czym jest bioenergoterapia na odległość? – Metody Jana Popko

 

Jan Popko jest duchowym mentorem, który dzięki swoim naukom, pomaga ludziom w zrozumieniu otaczającego ich świata. Mowa tutaj przede wszystkim o świecie duchowym. Jan Popko opracował wiele różnego typu metod nauczania duchowego. Pomaga swoim uczniom wskazać drogę, dzięki Akademii Wiedzy Duchowej jak również pomaga im zwalczać problemy egzystencjalne. Jego nauki dotyczą wielu rzeczy, zaliczyć do nich można np. skale astralne czy podróże astralne. Inną z kolei rzeczą jaką wykonuje Jan Popko jest bioenergoterapia na odległość. Na czym ona polega?

 

Bioenergoterapia na odległość – Charakterystyka

 

Jan Popko opisuje bioenergoterapię na odległość jako metodę na leczenia nie tylko ciała fizycznego. Na jego stronie dowiedzieć możemy się, że bioenergoterapia na odległość obejmuje również ciało energetyczne, którego uzdrowienie wpływa na poprawę stanu psychicznego. Uzdrawianie tego typu wpływa też na poprawę stanu ciała duchowego. To z kolei ma za zadanie poprawić relację z ludźmi.

Kiedy Jan Popko zaleca bioenergoterapie na odległość?

 

Istnieje wiele przypadków, w których Jan Popko zaleca skorzystanie z jego działań. Mogą być to różnego typu choroby, których przyczyna nie jest znana. Jan Popko twierdzi też, że bioenergoterapia na odległość to dobre rozwiązania w przypadku problemów z psychiką ludzką. Zaleca ją wtedy, gdy energetyka człowieka nie jest najwyższych lotów. Wówczas człowiek nie potrafi się uspokoić i destrukcyjnie reaguje na otaczający go świat. Bioenergoterapia na odległość według Jana Popko pomaga też w sytuacji, gdy wydaje nam się, że ludzie dookoła nas są źli. Działania Jana Popko mają na celu ukazanie sensu dalszej relacji z nimi. Metody, jakimi operuje Jan Popko dotyczą również bioenergoterapii na odległość w przypadku zwierząt. One też chorują i chcą być szczęśliwe. Dlatego właśnie autor wykonuje również działania lecznicze w przypadku zwierząt domowych i hodowlanych. Jak się okazuje, bioenergoterapię ma wiele różnych założeń. O nich więcej dowiedzieć można się na stronie autora.