Akademia Wiedzy Duchowej

W czym może pomóc Akademia Wiedzy Duchowej?

Istnieją ludzie, którzy cenią sobie w życiu rzeczy inne niż doczesne dobra takie jak pieniądze czy różnego typu nowoczesne gadżety. Niektórzy zamiast dóbr materialnych poszukują w życiu ukojenia egzystencjalnego i świadomości duchowej. Dla takich osób działa właśnie Zbigniew Jan Popko. Jest to mistrz duchowy i nauczyciel świadomego życia. Dzięki specjalnym technikom i autorskim metodą opracował różnego typu poradniki i przewodniki dla tych, którzy chcą się wspiąć na wyższy poziom egzystencjalny. Dla takich właśnie osób stworzona została Akademia Wiedzy duchowej.

Akademia Wiedzy duchowej – Czym ona tak właściwie jest?

Osoby poszukujące większej wiedzy egzystencjalnej i te, które chcą lepiej zrozumieć otaczający nas świat mogą skorzystać z wiedzy jaką przygotował Jan Popko w Akademii Wiedzy duchowej. Jest to akademia, która opiera się na wiedzy i mądrości, które prowadzą do lepszego zrozumienia świata duchowego. Jest ona bogata w różnego typu wiedzę, która dotyczy tajemnic życia. W Akademii Wiedzy Duchowej można poznać bardzo przydatne w życiu codziennym rozwiązania, jak również można tam odkryć siebie na nowo. Dzięki specjalnie przygotowanym materiałów nauczyciel jest też w stanie ukazać ukryte możliwości ucznia. Jakie kwestie jeszcze poruszane są w Akademii Wiedzy Duchowej?

Nauki prowadzone w Akademii Wiedzy Duchowej

Akademia Wiedzy duchowej oferuje różnego typu nauki prowadzone i przekazywane przez Jana Popko. Do tych nauk zaliczyć można skale astralne i wahadełkowanie. Pozwalają one na odczyt informacji dostępnych w przestrzeni duchowej. W ten sposób można odpowiedzieć sobie na ważne pytania. Kolejną nauką jest Świątynia serca. Polega ona na sięgnięciu po własną moc, która daje siłę do rzeczy, które wydawały się niemożliwe. Do nauk Jana Popko w Akademii Wiedzy Duchowej zaliczyć można też podróże astralne. Są to źródła inspiracji i cudowności. Można z nich czerpać różnego typu wiedzę i możliwości. Jan Popko chętnie uczy takich podróży każdego ucznia, który zechce iść jego drogą.

Akademia Wiedzy Duchowej - Zbigniew Jan Popko
Akademia Wiedzy Duchowej, warsztaty rozwoju duchowego – Zbigniew Jan Popko