Top 11 najpiękniejszych miejsc które poznaliśmy.

Top 11 najpiękniejszych miejsc które poznaliśmy.

W ciągu ostatnich czterech lat nasze życie zmieniło się o 180 stopni, rzuciliśmy nasze pracę w Polsce, mieszkaliśmy i pracowaliśmy w kilku różnych krajach, a odwiedziliśmy co najmniej kilkanaście. A co najważniejsze, zaczęliśmy żyć  naszą pasją podróżowana. Zobaczyliśmy wiele pięknych miejsc i zrobiliśmy masę ciekawych rzeczy, o których wcześniej mogliśmy tylko pomarzyć. Cieszy nas to niezmiernie, nie tylko dlatego, że wyszliśmy poza strefę komfortu i spełniliśmy wiele naszych marzeń ale też udowodniliśmy sobie, że nasze życie leży w naszych rękach, że wszystko zależy od nas. Świadomość tego, że możemy osiągnąć wszystko to czego pragniemy, sprawiła, że staliśmy się nie tylko szczęśliwi ale też silniejsi, odważniejsi i bardziej pewni siebie.

Jaką w takim razie super moc posiadamy, że tak śmiało twierdzimy, że możemy osiągnąć wszystko, czego zapragniemy? Bynajmniej żadną. Nie wygraliśmy też milinów w totka, jak nie którzy twierdzą.

Odważyliśmy się zaryzykować, wyjść poza strefę komfortu, sprecyzowaliśmy konkretnie nasze plany, konsekwentnie i wytrwale dążyliśmy do celu, odkładaliśmy miesiącami, rezygnowaliśmy z mniejszych lub większych przyjemności, a wszystko na rzecz naszych marzeń.  A teraz po kilku latach możemy z uśmiechem patrzeć nie tylko wstecz ale też w przyszłość, bo wiemy, że jeszcze wiele fantastycznych chwil przed nami. Po co o tym piszemy? Bo może właśnie Tobie, tak samo jak nam kilka lat temu, marzą się dalekie podróże ale wydaje Ci się to takie drogie, nierealne wręcz nieosiągalne. To że boisz się zrobić ten pierwszy krok jest zupełnie naturalne, my też mieliśmy wiele obaw ale wiedz jedno W ŻYCIU MASZ TO NA CO SIĘ ODWAŻYSZ.

A jeśli wciąż masz jakieś wątpliwości przed ruszeniem w świat, to mamy tutaj kilka zdjęć, które może zmotywują Cię do działania. 😉

Postanowiliśmy zrobić sobie małe podsumowanie najpiękniejszych miejsc, które udało nam się zobaczyć w ostatnich 4 latach. Uwierzcie nie było łatwo, lista była długa, momentami zdania były podzielone i zajęło nam to kilka dobrych dni. Pierwotny plan zawierał  TOP 10 najpiękniejszych miejsc, ostatecznie mamy listę TOP 11 miejsc które skradły nasze serca. Co ciekawe, czasem miejsca piękniejsze wizualnie przegrywały z nieco mniej spektakularnymi krajobrazami. Odkryliśmy jak duże znaczenie na ocenę miejsc mają uczucia i emocje które nam wtedy towarzyszyły, ludzie których spotkaliśmy i trud który sobie zadaliśmy aby tam dotrzeć.
Podsumowaliśmy, nie tylko miejsca ale też, to co udało nam się ciekawego zrobić do tej pory.

Zerknijcie na naszą listę, ciekawi jesteśmy które miejsce według Was są najpiękniejsze. Jeśli macie własną listę top odwiedzonych miejsc koniecznie podzielcie się z nami.

P.S Kolejność losowa;)

11 TOP PIĘKNYCH MIEJSC KTÓRE ZOBACZYLIŚMY

ULURU- Australia

katalog bez nazwy1

LANDMANNALAUGAR- Islandia

katalog bez nazwy1

HAVANA – Kuba

katalog bez nazwy1

LA GUAJIRA – Kolumbia

katalog bez nazwy1

AKTYWNY WULKAN BARDARBUNGA-Islandia

katalog bez nazwy1

WHITSUNDAYS- Australia

katalog bez nazwy1

ZORZA POLARNA – Norwegia

katalog bez nazwy1

ATITLAN- Gwatemala

katalog bez nazwy1

GEJZERY- Islandia

katalog bez nazwy1

AMAZOŃSKA DŻUNGLA- Kolumbia

katalog bez nazwy1

STRADBROKE ISLAND- Australia

katalog bez nazwy1

10 TOP FANTASTYCZNYCH RZECZY KTÓRE UDAŁO SIĘ NAM ZREALIZOWAĆ

SKOK ZE SPADOCHRONEM -Australia

katalog bez nazwy1

NURKOWANIE- Honduras

12227146_1087037254647890_720920094986289210_n-002

PARALOTNIA- Kolumbia

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ŻÓŁWIE SKŁADAJĄCE JAJA- Nikaragua

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

SNORKLOWANIE Z ŻÓŁWIAMI – Bali

DCIM100GOPRO

SKUTEREM PRZEZ BALI

katalog bez nazwy1

AUTOSTOPEM NA PACE PICK UP-A – Meksyk

katalog bez nazwy1

WYCIECZKA NA LODOWIEC I DO JASKINI LODOWYCH – Islandia

katalog bez nazwy1

WYPRAWA DO JASKINI- Gwatemala

katalog bez nazwy1

SURFING – Australia

RSCN0411-002

SYLWESTER W SYDNEY -Australia

DSC02068-002

 

Każdy odnajduję szczęście w czymś innym, ktoś będzie czuł się spełniony jako najlepsza mama, inny będzie piął się po strzeblach  kariery, a jeszcze inny będzie oddawał się morderczym treningom. I chociaż żadna z tych osób może nigdy nie stanąć na podium, to śmiało można powiedzieć, że każda może zostać mistrzem i zwycięzca własnego życia.  Bo nie jest  ważne co jest Twoją pasją, ważne, żebyś tę pasje odnalazł i oddawał się jej w 100%, czerpał z życia garściami, i żył pełnią życia!
Żyj teraz!:)

Leave a reply
Captcha Click on image to update the captcha .