Cześć!
Miło Cię tutaj widzieć, fajnie że wpadłeś/wpadłaś. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej!
Tak na wstępie możemy zagwarantować, że na pewno będzie u nas pozytywnie!:) Opowiemy Ci o naszych podróżach po tych bliższych i dalszych zakątkach Świata. Podzielimy się wrażeniami z odkrywania Świata, poznawania innych kultur, smaków i zapachów. Pokażemy miejsca które nas zachwyciły, zasypiemy Cie mnóstwem zdjęć.
Nie powiemy Ci jednak jak masz podróżować, co powinieneś, a czego nie. Nie stworzymy tutaj uniwersalnego przewodnika po Świecie bo podróżowanie jest bardzo subiektywne. Owszem, doradzimy, podpowiemy jak łatwiej, taniej, szepniemy co nam się bardziej podobało, a co mniej.
Podróżowanie to nasz styl życia, pasja którą chcemy się podzielić właśnie z Tobą.
Zapraszamy Cię do naszego podróżniczego świata.
Zrobimy wszystko, żebyś się z nami nie nudził Czytelniku! 🙂
 
Z nami, to znaczy z kim?
10639406_837921949559423_7523794943233517776_n

Ewelina Boczkala -wiecznie uśmiechnięta, otwarta, optymistka. Pełna wiary w siebie i własne możliwości.Uparta jak mało kto. Sporo w niej sprzeczności. Ostrożna ryzykantka. Niecierpliwa ale zawsze konsekwentnie dąży do celu. Spontaniczna ale lubiąca wszystko planować. Cieszy się z małych rzeczy, docenia każdy dzień, stara się żyć  tak, aby jej zasada  „życie- moja pasja” pokrywała się z rzeczywistością.

DSC03449

Marek Gawełda -sto pomysłów na minute to jego specjalność. Dusza towarzystwa, zawsze wszędzie go pełno. Gaduła jakich mało. Mocno stąpa po ziemi i konsekwentnie realizuje założone cele. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Porażki traktuje jako motywacje do dalszego działania. W życiu stawia na spontaniczność i dobrą zabawę. Wieczny optymista cieszący się życiem.

 

DCIM100GOPRO

Razem =  POZYTYWNYSKOK z uśmiechem przez świat!

Nasze drogi spotkały się na wydziale Turystyki krakowskiego AWFu. Tuż po odebraniu dyplomów spakowaliśmy cały dobytek w plecaki i skoczyliśmy w świat. Bez konkretnego planu ale zawsze z celem, przeżyć przygodę życia, poznać nowych ludzi oraz ich kulturę a przy okazji zarobić parę groszy na dalsze skoki.  Głodni nowych miejsc oraz wrażeń, podążamy przed siebie z uśmiechem na twarzy oraz świadomością życia w zgodzie z samym sobą.

Comments ( 8 )
 1. Monika Papis
  29 kwietnia 2014 at 04:26
  Reply

  Jesteście super!!! Cieszę się, że mieliśmy okazję poznać się! Trzymam kciuki za Wasze dalsze podróże!!!:-)

 2. Gosia Łanoszka
  4 maja 2014 at 20:58
  Reply

  Jestem z Was dumna:)!!!!buziaki spełniajcie marzenia jak długo tylko sie da!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Ola Matyga
  16 maja 2014 at 12:27
  Reply

  Marek gratuluje konsekwencji! Trzymam kciuki za realizację dalszych pomysłów !! Powodzenia Wam życzę:*!!

  • pozytywnyskok
   18 maja 2014 at 05:09
   Reply

   bardzo dziekuje!! trzymaj, trzymaj zawsze sie przyda:)

 4. Paweł Toffel
  28 marca 2016 at 15:38
  Reply

  no proszę .. szukałem pewnych informacji a znalazłem kumpla ze szkolnych lat 😉 Powodzenia w podróżach i najlepsze życzenia z okazji zbliżających się urodzin

  • admin
   admin
   5 kwietnia 2016 at 15:43
   Reply

   Dzięki wielkie!:) Już piszę maila!:)

  • Ilona
   29 września 2016 at 14:03
   Reply

   No dobra bo mnie zawsze zastanawia jedna sprawa. Marzy mi się żeby rzucić wszystko o podróżować. Tyle osób to robi. Podróże dziewczyny splukanej…. hmmm no więc za co podróżuje? Tak samo zastanawiam się nad wami. Spakowaliscie plecaki i w świat. Jak?co z zarabianiem na życie? Pozdrawiam

   • pozytywnyskok
    pozytywnyskok
    30 września 2016 at 15:25
    Reply

    Podróżowanie wbrew pozorom nie musi być drogie, dla przykładu miesiąc w Indiach kosztował nas 2000zł. Co do finansów, to każdy ma swoje metody, niektórzy odkładają przez kilka lat, sprzedają wszystko co mają i wyruszają w drogę, my przez ponad pół roku intensywnie pracujemy w Norwegii, oszczędzamy, rezygnujemy z przyjemności i odkładamy aby móc później po podróżować przez kilka miesięcy. Z kolei na marzenie o Australii odkładaliśmy prawie rok pracując w Islandii, a w samej Australii również pracowaliśmy. Sposobów jest dużo, trzeba tylko chcieć:)

Leave a reply
Captcha Click on image to update the captcha .